Sosyal Medya
Sosyal Medya

Otel Temizliği

Otel Temizliği

img_1-270x270İstanbul’daki otellerin doluluk oranları %90lara ulaşmakta, bu nedenle oda değişim saatlerinin kısa olmasından dolayı oda temizliği şu şekilde yapılmaktadır:
-Odadaki çarşaf, nevresim takımı ve yastıkların beyaz hijyen poşetlerine alınarak oda numarasıyla beraber paketlenip alınması ve yatakların mevsime uygun olarak yaz ve kışa göre ayarlanması
-Yataklarda bulunan sıvı akıntıların temizlenmesi için buhar ve vakum makinelerinin kullanılarak bir sonraki müşteriye rahat ve huzurlu bir şekilde dinleneceği yeni nevresim takımlarının açılması
-Battaniye ve yorganların değiştirilmesi img_2-270x270 img_4-270x270  pic54233657re-370x310 portfolio-services-3-480x320
-Özellikle mini-bar, kumanda ve tuvaletlerin özel hijyen malzemeleri ile temizlenerek müşteriye hazır edilmesi
Bunların yanında masa, sandalye ve kapıların açılarak havalandırma yapılması
Müşteriye hijyenik ortam sağlandıktan sonra lobi, ön banko, yemekhane, toplantı salonu, dinlenme salonları gibi yerlerin yüzeylerinin her 8 saatte bir temizlenmesi gerektiği
Bunları yapacak personellerin sağlık bakanlığı tarafından oteller için tebliğ edilen standartlarda yapılması önem arzetmektedir.
-Türkiye’deki otellerin ihtiyaçlarına yönelik olan hizmetlerimizle faaliyet göstermekteyiz. TSE, Sağlık Bakanlığı ve TUROB tarafından yayınlaran tebliğe göre yüksekte çalışma ruhsatına sahip personellerimiz ve otelcilik meslek lisesi mezunu yetkin temizlik çalışanları ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Otel Genel Temizliği

Otelde yoğun insan sirkülasyonu yaşandığı için temizlik sorunu yanında hijyen problemi de ortaya çıkmaktadır. Özellikle otellerde dünyanın dört bir yanından gelen insanlar sebebiyle salgın hastalıklarla mücadele noktasında dezenfeksiyon yoluyla hijyen ayrı bir önem kazanmaktadır.
Otel Periyodik Temizlik

Müşterilerin otelden ayrılmasını takiben yapılması gereken yarı zamanlı temizlik personelleri sayesinde size zaman ve maliyet avantajları sağlıyoruz.
Otel Koltuk Yıkama

Koltuklar sanıldığı gibi sadece silinmeyle temizlenmez, sadece yüzeyindeki toz ve kirler alınmış olur. Bilinmelidir ki koltukların içerisinde insan derilerini besin olarak kullanan miteler sadece antibakteriyel ürünlerle temizlenmektedir.

Bu hizmetlerimizin dışında ayrıca oteller için
Otel Halıfleks Yıkama
Otel Yatak Yıkama
Otel Mermer Cilalama
Otel Temizlik Personeli Temini
İnşaat Sonrası Otel Temizliği
Tadilat Sonrası Otel Temizliği
Yangın Sonrası Otel Temizliği
Otellerin cam temizliği
Otellerin dış cephe temizliği